35+
LAT DOŚWIADCZENIA

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy firmą rodzinną funkcjonującą od 1 czerwca 1987 roku.
W początkowych latach prowadzenia działalności wykonywaliśmy urządzenia oraz świadczyliśmy usługi dla wielu podmiotów gospodarczych m.in. oczyszczalni ścieków, stoczni morskich i rzecznych, zakładów rzemieślniczych oraz rolników.
Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie oraz klientów czego efektem są urządzenia do dziś pracujące w przemyśle budowlanym, drogowym i przetwórstwa drewna.         Druga połowa lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku to czas, w którym produkcja ukierunkowała się w stronę przemysłu spożywczego ze wskazaniem na przetwórstwo ryb. Nasz dorobek wytwórczy wzbogacił się o takie urządzenia jak: łódź rybacka bezpokładowa ze stali nierdzewnej zwodowana pod nazwą OKS-20, pokładowa łódź rybacka zwodowana pod nazwą WŁA-34 i wciągarki sieciowe sieci stawnych do połowu ryb.                                                    
Naturalną koleją rzeczy stało się przystąpienie do tworzenia linii technologicznych do obróbki ryb. Naszymi klientami zostały zakłady produkujące konserwy rybne takie jak Łosoś Ustka Sp. z o.o., Evrafish Sp. z o.o. czy też największy producent konserw rybnych w Europie firma GRAAL.
Po nawiązaniu współpracy z Morskim Instytutem Rybackim w Gdyni rozpoczęliśmy produkcję linii maszyn i urządzeń dla gospodarstw rybackich, hodujących ryby oraz wytwarzających przetwory z ryb słodkowodnych.
Ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, a nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością wykonania.
Ponad trzydziestopięcioletnie doświadczenie przy tworzeniu urządzeń i linii technologicznych bezpośrednio wpływa na satysfakcję naszych klientów. Staramy się utrzymać wzrost wprowadzania nowych produktów na rynek europejski z jednoczesnym utrzymaniem zaufania naszych klientów.